محل تبلیغات شما

نتيجه تصويري براي سردار حاجي زاده و شهيد سليماني

***نسيم معرفت***


به نام خدا


** نکاتی درباره هدف قرارگرفتن غیرعمدی وسهوی هواپیمای اوکراینی


سلام بر مُجاهدان فداکار و مخلص و آماده به رزم جهت دفاع از اسلام و انقلاب و ميهن عزيز ايران


ضمن عرض تسليت به خانواده هاي داغدارِ حادثه و طلب رحمت الهي به مرحومين سانحه هوايي نکاتي در باره هدف قرار گرفتن غير عمدي و سهوي هواپيماي اوکرايني توسط سپاه تقديم مي دارم :


1- شرايط کشور با بحران آفريني آمريکاي جنايتکار شرايط استثنايي از نظر نظامي و امنيتي بود که شايد در نوع خود بي سابقه باشد

2- آمادگي صددرصدي جهت دفاع و مقابله با هرگونه شرارت و تهديد از ناحيه آمريکا وجود داشت و بعد از حمله سهمگين سپاه جهت انتقام  شهادت سردار سليماني ، به پايگاه مهم امريکا موسوم به عين الأَسد اين آمادگي به اوج خود رسيده بود  لذا در چنين شرايطي  مقابله  با هر چيزي که متخاصم  به نظر آيد امري طبيعي  و عُقلايي بود و با شرايط ويژه جنگي مناسبت داشت  و اصابت هواپيماي اوکرايني  بايد با توجه  به اين شرايط ويژه  و استثنايي  تفسير شود  نه اينکه خداي ناکرده سپاهِ محبوب و مخلص و مقتدر متهم شود .  فرض کنيد که اگر آن شئي اي که متخاصم  تصور شده  واقعا يک موشک کروز آمريکايي  بود و با آن برخورد نمي شد  چه فاجعه اي سهمگين تر از سقوط  هواپيما ايجاد مي شد و در آن صورت چه قضاوتي مي شد ؟!!!

3- به نظر مي رسد که نبايد  اين خطاي واقع شده را خيلي پُر رنگ  کرد به طوري که اصل انتقام موشکي  به پايگاه بزرگ آمريکايي هاي  جنايتکار موسوم  به عين الأَسد تحت الشّعاع قرارگيرد .  اين عمليات  موفقيت آميز که اُبّهت پوشالي نظامي آمريکا را خُرد کرده  به گفته کارشناسان نظامي  در طول 75 سال گذشته بي سابقه بوده  است و آمريکايي هاي نيرنگ باز  مي خواهند با ترفند هاي مُزوِّرانه  اين اقدام پيروزمندانه  سپاه را مخدوش سازند و شکست مُفتضحانه خود را لاپوشاني کنند . بر همه ما لازم است که با هوشياري و درک ترفند ها و شيطنت هاي جبهه استکباري ، همه تلاش هاي خود را در جهت تقويت جبهه مقاومت و نظاميان مقتدر و عزيز خود از ارتش و سپاه معطوف داشته و از اظهارات نسنجيده که سبب شکاف و تفرقه و طمع ورزي دشمنان اسلام و مستکبرين و در رأسشان آمريکاي جهانخوار مي شود شديدا پرهيز گردد . در سوگ شهادت و نيز در تشييع پيکر پاک شهيد سردار سپهبد حاج قاسم سليماني ده ها ميليون ايراني در سراسر کشور ، عشق و ارادت خود را به اين سرباز وفادار ولايت نشان دادند و عظمت ملت ايران و جلوه هاي وحدت و وفاداري شان به ارزش هاي اسلام و انقلاب و ايثار و جهاد و شهادت در معرض ديد جهانيان گذاشته شد . بايد تمام سعي و همت بر اين باشد که وحدت و اتحاد و اقتدار ملت و نظام و نظاميان اعمّ از ارتش و سپاه حفظ شود و از نفوذ و توطئه هاي اجانب ممانعت شود .

4- اگر چه اين حادثه  يک خطاي نظامي بود  ولي به نظر مي رسد که ده ها نقاط مثبتِ مهمّ در آن نهفته است و شايسته نيست که فقط جنبه تاريک حادثه را بنگريم . گاهي يک خطا از صد صواب بهتر است . خطايي که در آن حکمت هاي فراوان و آثار مثبت در خورِ توجه وجود دارد نبايد گناه و خطاي نابخشوني تلقي گردد .

5- خطاهاي نظامي  و سهوي  در کشور هاي ديگر در بحران ها  و جنگ هاي مختلف رخ داده و در جنگ تحميلي  هشت ساله نيز گاهي چنين خطاهايي بوجود آمده بود که  به اشتباه ، خودي مورد هدف قرار مي گرفت .

6- خداوند همه ما را در امتحان ها و آزمايش هاي گوناگون  سربلند فرمايد


در آخِر چه زيبا گفته است دبير کل حزب الله لبنان  سيد حسن نصرالله که : ارزش کفش شهيد سردار سليماني ار سر ترامپ بيشتر است


سيداصغرسعادت ميرقديم لاهيجي

بيست و دوم دي 1398 .** آيت الله سيد اصغر سعادت ميرقديم لاهيجي

 


سعادت میرقدیم ها _ دانش پیما مي ,ها ,سپاه ,، ,جهت ,شرايط ,و در ,خود را ,در آن ,اسلام و ,به نظر ,وسهوی هواپیمای اوکراینی ,غیرعمدی وسهوی هواپیمای ,قرارگرفتن غیرعمدی وسهویمنبع

سیده آمنه سعادت میرقدیم لاهیجی+دانشجوی دکتری مَرتَعداری دانشگاه آزاداسلامی واحد نور+نویسنده مقاله اِکُوتوریسم

در برخورد با فساد هيچ ترحّم و رحمي نبايد باشد+آیت الله سیداصغرسعادت میرقدیم لاهیجی+سایت دانش پیما+سعادت میرقدیم ها

عارف و فقیه نامدار همدان مرحوم حضرت آیت الله شیخ محمد هادی تَأَلُّهی هَمَدانی

سخنی از مرحوم علامه شیخ عبدالله مامَقانی در باره عظمتِ شخصیتِ حضرت زینب (سَلامُ اللهِ عَلَیها)

بی نظیرترین فردنظامی درعصرما+آیت الله سیداصغرسعادت میرقدیم لاهیجی+سایت سعادت میرقدیم ها

پیام تسلیت به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی+آیت الله سیداصغرسعادت میرقدیم لاهیجی+...

آیاکسانی که غرق میشوندیاسوزانده میشوند شب اول قبر دارند؟!+سایت دانش پیما یا سعادت میرقدیم ها

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ارزانی شقایق شادمانی دستگاه شیرینگ کابینی الان بخر تحویل بگیر مجله اینترنتی رزهیت باغ صبا نقد فیلم های ایرانی - بررسی متفاوت من خدمات واحد گشت battleofthrones فروشگاه معرفی اجناس ارزان